Opakowania

d początku działalności nasza firma zajmowała się produkcją opakowań drewnianych. Na początku były to drewniane skrzynie dostarczane do kołobrzeskiego portu rybackiego. Następnie po otwarciu granic natychmiast nawiązaliśmy kontakt z zagranicznymi kontrahentami i rozpoczęliśmy produkcję palet drewnianych. W międzyczasie wzbogaciliśmy naszą ofertę także o skrzniopalety, pomocne sadownikom i rolnikom przy zbiorach i magazynowaniu owoców i warzyw.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać dowolne opakowania drewniane. W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

  1. Palety przemysłowe jednorazowe, mokre lub suszone z certyfikatem IPPC
  2. Skrzynie drewniane
  3. Skrzyniopalety do zbioru i magazynowania owoców
  4. Skrzyniopalety do zbioru i magazynowania warzyw
srew
Więźba dachowa

Już od 20 lat produkujemy więźbę (konstrukcję) dachową dla mieszkańców pojezierza drawskiego. Przez te 20 lat dostarczyliśmy ... więcej»

Tarcica

W naszej firmie możemy wykonać dowolnego rodzaju tarcice. Może to być deska obrzynana i nieobrzynana, różnego rodzaju belki, ... więcej»

Opakowania

Od początku działalności nasza firma zajmowała się produkcją opakowań drewnianych. Na początku były to drewniane skrzynie dostarczane do kołobrzeskiego portu rybackiego ... więcej»