Więźba dachowa

Już od 20 lat produkujemy więźbę (konstrukcję) dachową dla mieszkańców pojezierza drawskiego. Przez te 20 lat dostarczyliśmy drewno do budowy wielu dziesiątek dachów, co pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia w tej dziedzinie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszej załogi jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować zamówienie nawet najbardziej skomplikowanej konstrukcji dachowej.

Maksymalna długość wykonywanych przez nas elementów sięga aż 11,7 metra. Jeśli przygotowujesz się do stawiania dachu, skontaktuj sie z nami, a z pewnością pomożemy Ci przygotować się do tego i wykonać więźbę tak, aby była ona jak najmniej kosztowna.

Więźba dachowa

Już od 20 lat produkujemy więźbę (konstrukcję) dachową dla mieszkańców pojezierza drawskiego. Przez te 20 lat dostarczyliśmy ... więcej»

Tarcica

W naszej firmie możemy wykonać dowolnego rodzaju tarcice. Może to być deska obrzynana i nieobrzynana, różnego rodzaju belki, ... więcej»

Opakowania

Od początku działalności nasza firma zajmowała się produkcją opakowań drewnianych. Na początku były to drewniane skrzynie dostarczane do kołobrzeskiego portu rybackiego ... więcej»